500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA

Sıkça Sorulan Sorular

-İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 14 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
-Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de  iade ile birlikte gönderilmelidir.
-İade işlemi için sevk irsaliyesinin arka yüzündeki formun doldurulmuş olması gerekmektedir. (Fatura tüzel kişiler adına düzenlenmiş ise iade faturasının kesilmiş olması gerekmektedir.)
-Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 
Ürünlerinizi iade şartları dahilinde 14 gün içinde eş değer bir ürünle değiştirebilirsiniz.
İade edilmek istenen ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla kargo ile geri gönderebilirsiniz.
 
Ürünlerinizi anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek olan kodu belirtmeniz yeterlidir.
 
Geri gönderimlerinizin depomuza ulaşımını anlaşmalı kargo firmalarımızın websitelerinden teslimat numarası ile sorgulayıp takip edebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürünleri anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.
Kalite kontrol departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 14 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi ödeme şeklinize göre taksitli olarak yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
7/24 Canlı Destek
Yükleniyor...