S.S.S


ÜRÜNÜMÜ İADE ETMEK İSTİYORUM. İADE ŞARTLARI NEDİR?

-İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 14 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

-Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de  iade ile birlikte gönderilmelidir.

-İade işlemi için sevk irsaliyesinin arka yüzündeki formun doldurulmuş olması gerekmektedir. (Fatura tüzel kişiler adına düzenlenmiş ise iade faturasının kesilmiş olması gerekmektedir.)

-Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM/DEĞİŞTİREBİLİRİM?

Mağaza: Ürünlerinizi iade şartları dahilinde 14 gün içinde eş değer bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Geri Gönderim: İade edilmek istenen ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla kargo ile geri gönderebilirsiniz.


KARGO ŞİRKETİ İLE ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDECEĞİM?

Ürünlerinizi anlaşmalı kargo şirketimiz Yurt İçi Kargo ile aşağıdaki yöntemlerle ulaştırabilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek olan kodu belirtmeniz yeterlidir.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni (444 99 99) arayarak adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Web Sitesi'nden (www.yurticikargo.com) online kurye talep edebilirsiniz.  (Ana Sayfa > Gönderi Yap > Tıkla Gönder)

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine kargonuzu teslim edebilirsiniz. (Size en yakın şubeyi öğrenmek için tıklayınız.)


KARGO ŞİRKETİ İLE YAPMIŞ OLDUĞUM İADEYİ NASIL TAKİP EDECEĞİM?

Geri gönderimlerinizin depomuza ulaşımını anlaşmalı firmamız Yurt İçi Kargo'dan aşağıdaki yöntemlerle, teslimat numarası ile sorgulayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Web Sitesi'nden (www.yurticikargo.com)  gönderi sorgula kutucuğundan sorgulama yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni (444 99 99) arayarak teslimat numarası ile birlikte geri gönderiminizi sorgulayabilirsiniz.


ÜRÜNÜMÜ İADE EDERKEN KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

İade edeceğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo ile anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.


ÜCRET İADESİ NASIL VE NE ZAMAN YAPILIYOR?

Kalite güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 14 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.


TAKSİTLİ ÖDEMELERİMİN İADESİ NASIL YATIRILIYOR?

Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi – ödeme şeklinize göre - taksitli olarak yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin