500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! MOBİL UYGULAMAMIZ PLAY STORE VE APP STORE DA YAYINDA

Nerf Elite 2.0 Flip 8 - F2549 (Lisinya)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ürünü Paylaş

Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-8 ile aksiyon dolu kapışmalara katılın! Flip-8'in 4'ü öne ve 4'ü arkaya bakan 8 namlusu var. 4 ön namludan atış yaptıktan sonra 4 arka namluyu öne çevirip dart atmaya devam edin. Rakiplerinizin dartınız kalmadığını sandığı anda 4 dolu namluyla onları şaşkına uğratabilirsiniz! Sırt sırta duran namlular bağlantılı olduklarından nişangah geri çekilerek kolayca döndürülebilirler. Dart tabancasının üstündeki nişangah, namlu çevirme mekanizması görevini de görüyor. Her namlusunda 1 dart taşıyabilen dart tabancasının 8 dart kapasitesi var. Kurma kolunu aşağı doğru çekerek dart tabancasını atışa hazırlayın ve tetiği çekerek 1 dart atın.

8 adet Orijinal Nerf Elite 2.0 sünger dart kutuya dahil.
Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir). Elle çalıştırılır (pil gerektirmez).

İçindekiler: dart tabancası, 8 dart ve kullanma kılavuzu.

AKSİYON DOLU KAPIŞMALAR: Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-8 dart tabancasının 4'i öne ve 4'i arkaya bakan 8 namlusu var. 4 ön namludan atış yaptıktan sonra arka namluları öne çevirip atış yapmaya devam edin.

8 DARTLIK KAPASİTE VE 8 NERF DART: Her biri 1 dart alan namlular toplam 8 dartlık kapasite sağlıyor. Dart tabancası tüm namluları doldurabilmeniz için 8 adet Orijinal Nerf Elite dartla sunuluyor.

NİŞANGAHI GERİ ÇEKİP NAMLULARI ÇEVİRİN: Öne bakan namlulardan art arda 4 dart attıktan sonra nişangahı geriye doğru çekip arka namluları öne doğru çevirin ve 4 dart daha atarak rakiplerinizi şaşırtın.

DART SÜRME KOLUNU AŞAĞI ÇEKİN: Dartları namlulara yükledikten sonra dart sürme kolunu aşağı doğru çekin, hedefinizi seçin ve tetiği çekip atışınızı yapın.

- 8 yaş ve üzeri içindir.

- GÖZ YARALANMALARINI ÖNLEMEK İÇİN:
UYARI: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.
- UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Paket Ölçüsü: 46x30x8 cm

Ürün Markası: Lisinya
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
7/24 Canlı Destek
Yükleniyor...