İade ve Değişim

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME;

epodyum.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri (parçalı olarak veya tamamını), sipariş tarihinizden itibaren on dört (14) gün içinde kullanılmamış

olması şartı, etiketi ve faturası ile tarafımıza göndererek iade talebinde bulunabilirsiniz. 

Hijyen koşulları gereği maske ve iç giyim ürünlerinde iade yapılmamaktadır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri hijyen kuralları sebebiyle ancak ambalajı açılmamış, kullanılmamış, denenmemiş ve son kullanma tarihi geçmemiş olmaları halinde iade edilebilir.

İndirimli ve kampanyalı ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Kampanyalı ürünlerimizde iade ve değişim kabul edilmemektedir. Özel dikim siparişlerde iade ya da değişim yapılmamaktadır. 

Saat kategorisinde kişiselleştirilme ve satılabilirliliği bozulmadığı sürece iade veya değişim yapılabilir.


NASIL İPTAL VEYA İADE YAPARIM ?

1. Üyelik Hesabınızdan Online Talep Oluşturun

Sipariş iptal/iade istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturmanızı rica ederiz. Böylelikle işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabiliriz. Üye değilseniz, iade sürecinizi başlatabilmemiz için faturanız ile birlikte ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

2. İçine Faturanızı da Koyarak Paketi Hazırlayın

Faturanızın alt kısmında yer alan iade & değişim bölümünü doldurun ve faturanız ile birlikte ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin. Faturanızı bulamıyorsanız, mail adresinizden e-arşiv faturanıza ulaşabilirsiniz veya +90 850 473 08 55 no’lu müşteri hizmetlerimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

3. Anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketini arayarak adresinizden alım talebinde bulunabilirsiniz

Ayrıca paketin adresinizden alınacağı tarihi ve saati de belirtebilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek kargo yetkilisine epodyum'un indirim kodu ile gönderiminiz indirimli olacağını belirtebilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce Hesabım/İade Taleplerim alanından 'Sipariş İptali' talebi açmanız veya iletisim@epodyum.com adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği ondört (14) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

GERİ ÖDEME

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı ondört (14) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacak ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Dünya ve ülke gündemindeki COVİD-19 sebebiyle bankalarda uzaktan çalışma sistemi gereği gecikmeler yaşanabilmekte olup, iade işlemleriniz ile ilgili gecikmelerde çalıştığınız banka sorumludur. 

İNCELEME VE GARANTİ KAPSAMI

Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 14 gün içerisinde faturanız ile birlikte tedarikçi adresine gönderebilirsiniz. İnceleme departmanımıza ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 21 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir.

İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ürününüzün değişimi yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz anlaşmalı Kargo firmaları ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.

Tüketici kaynaklı hatalı olmadığını düşündüğünüz ürünü size gönderimini sağlayan tedarikçi firmanın iade adresine 7 iş günü içerisinde gönderimini P.Ö.A.T. sağlayabilirsiniz.Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin