TekSaat

TekSaat

Saat Modelleri

Günümüzde aksesuar çeşitleri bir hayli artmış durumda. Stilimizi tamamlayan ve aksesuar denilince ilk olarak aklımıza gelen saatler de bu serüvene katılmış durumda. Fakat bu konuda seçim yapmanın getirmiş olduğu kararsızlık ve telaş çoğu kullanıcıyı saat sahibi olmaktan geri koyan bir etmen olarak karşımıza çıkmakta. Kullanıcılar bu konu hakkında çoğu zaman isyanlarını dile getirse de fikir almak için veya seçim yapmak için kişilere veya kaynaklara başvurmakta. Saat seçimi yapmak tasarımlarını baz aldığımızda bir sanat olarak görünse de kullanım alanına ve ihtiyaçlara göre saat seçimi yapmak ayrı bir meziyettir.


Kullanmak İstediğiniz Saati Tanıyın
Bir saat sahibi olmak istiyorsunuz ama kararsızsınız. Öncelikle bütçenizi belirleyin, daha sonra rengi dokusu ve tasarımı itibari ile gözünüze hoş gelecek ve stilinizi yansıtacak saatlerden bir liste oluşturun. Ardından alacağınız saati hangi mevsim ve hangi kombinler ile kullanabileceğinizi düşünün ve tekrar bir eleme yapın. Yaz ve kış mevsimlerinde kullanımınıza uygun saat renkleri ve yapıları farklılıklar gösterir. Bu detayları dikkate almanızda fayda var. Son olarak bir saatte aradığınız en önemli özelliği düşünün. Bu kronometre, tarih fonksiyonu veya smart saatler için adım sayar gibi bir sürü özellik olabilir.

Bizden Tavsiyeler
Bir çok standarta ve özelliğe göre sahip olmak istediğimiz saati belirledik. Peki ya mevsim şartları ve moda'ya uyumu?
Havaların soğuması ile değişkenlik gösteren modellerde sizlere tavsiyemiz soğuk mevsimler için saatlerinizin yağmura, kara dayanıklı ve su geçirmez özellikte olması. Ayrıca daha koyu renklerin kombinlerimizde yer aldığı bu mevsimlerde aksesuarlarınızı da daha koyu ve kombinlerinize uygun şekilde seçmenizde fayda var.
Erkek kullanıcılar için önerimiz daha büyük ve geniş kadranlı saatler. Bakır veya rose gold detayların ağırlıklı kullanılabileceği bu mevsimlerde kordon detaylarını sizin seçiminize ve zevkinize bırakıyoruz.
Kadın kullanıcılarımız için de daha detaycı yaklaşımlarla seçim yapmamız mümkün. Mat ve koyu tonlar yine tavsiyelerimiz arasında. Kadran detayları sizi her zaman şık gösterir. Fakat kombin bütünlüklerinize göre daha sade ve göz yormayacak zarif modelleri de seçebilirsiniz.

Güvenli Alışverişin ve Binlerce Modelin Tek Adresi
Saat seçimi ciddi anlamda telaşlı ve zor bir iş olarak karşımıza çıksa da yazımızın sizi biraz olsun aydınlatacağını temenni ederiz. Bu konuda size en önemli tavsiyemiz ise binlerce orijinal ürünü istediğiniz kriterlere göre filtreleyip bir araya getirebileceğiniz ve aralarından kolayca seçim yapabileceğiniz epodyum.com

Saat seçiminde zorlanıyorsanız ve indirimlerden yararlanmak istiyorsanız sizi de web sitemize bekleriz.

Etiketler: saat modelleri
Aralık 25, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı